Aktualności

Wyniki konkursu filmowego 'Ucieczka to nie rozwiązanie

Jury konkursu wybrało 3 najlepsze filmy, przesłane do Fundacji ITAKA w ramach konkursu "Ucieczka to nie rozwiązanie".

Konkurs na kartę graficzną - Ślepa uliczka?

„Ślepa uliczka? Konkurs dla uczniów szkół policyjnych na przygotowanie karty w programie graficznym na temat ucieczek nastolatka z domu.” Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na problem ucieczek z domu, informowanie o niebezpieczeństwach wiążących się z ucieczkami, a także o alternatywnych sposobach radzenia sobie z problemami. Pragniemy zachęcić młodych ludzi do refleksji nad tematem przyczyn i konsekwencji ucieczek. Chcemy rozwijać wyobraźnię i wrażliwość młodych ludzi oraz zachęcić ich do zaprezentowania własnej, kreatywnej pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego 25 maja 2015r.

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Droga bez powrotu? Reportaż na temat ucieczki nastolatka z domu” Fundacja ITAKA w kwietniu 2015r. zorganizowała konkurs literacki pt. „Droga bez powrotu? Reportaż na temat ucieczki nastolatka z domu”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół średnich z klas o profilu policyjnym.Wyróżnienia zostały wręczone 2 czerwca 2015r.

Dzień Wagarowicza z Fundacją ITAKA - gra miejska zakończona

Gra miejska pt. "Znajdź mnie" odbyła się w Warszawie 21 marca 2013r. Nawet zimowa aura nie zniechęciła uczestników.

GRA MIEJSKA - 21.03.2013

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Fundacja ITAKA zaprasza nastolatki do udziału w grze miejskiej "Znajdź mnie!". Termin gry 21 marca 2013r., start Pasaż Wiecha godz.10:00.